S ohnivým hadem na hrad Špilberk za baronem Trenckem

Levné dárky, best dárky
 • Muzeum města Brna srdečně zve na zábavné odpoledne pro děti i rodiče na hradě Špilberku, které připravilo ve spolupráci s Agenturou REX.

  S ohnivým hadem na hrad za baronem Trenckem – jubilejní den k 50. výročí působení Muzea města Brna na hradě Špilberku – neděle 31. října 2010.

  Program:

 • 14.00 – 16.30 Historická střelnice pro děti z luků, kuší, praků, vzduchovek a airsoftových zbraní v příkopu špilberských kasemat.
 • 18.00 Lampiónový průvod z Husovy ulice na hrad zakončený malým ohňostrojem (sraz naproti hotelu International).

  S ohnivým hadem na hrad za baronem Trenckem

  Vstup odpoledne do Kasemat volný, vstup na Rozhlednu celý den volný.

  Součástí akce bude i doprovodný výtvarný program pro děti k výstavě Dámská volenka.

  Připraven je i jedinečný výprodej publikací Muzea města Brna s 50% slevou. Po zakoupení jakékoliv publikace a následném předložení účtenky v pokladně muzea, získáte ještě slevu 50 % na vstupné do výstavy Dámská volenka.

  Výstava 50 let na Špilberku

  V tento den se také otevírá unikátní výstava, která mapuje padesát let působení Muzea města Brna na hradě Špilberku. Na patnácti panelech mohou návštěvníci zhlédnout chronologický přehled všeho, co se za padesát let na Špilberku stalo a podařilo. A to od práce jednotlivých pracovišť, přes historické a zážitkové programy, edukační činnost pro školy a mládež, Letní akce pořádané na Špilberku, až po přehled expozic a výstav, které mohli návštěvníci na Špilberku vidět.

  Michaela Budíková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.