Saxana na Šelepce

Levné dárky, best dárky

Zpěvačka Petra Černocká, která se proslavila rolí Saxany, bude hlavním hostem 82. pokračování pořadu „Dámský klub aneb Rozverná talk show zpívajícího novináře Richarda Sachera“, které se uskuteční již ve čtvrtek 20. března od 19 hodin v brněnském klubu Šelepova No 1.„Saxana“ si s sebou do Brna přiveze svého životního partnera Jirku Pracného, který ji živě doprovodí na kytaru. Zároveň na Šelepce pokřtí svoje nejnovější CD „Souhvězdí Střelce“. Dalším – neméně upovídaným a vtipným – hostem bude sexuolog Radim Uzel, který povypráví veselé historky ze své mnohaleté praxe a zároveň odpoví na dotazy žen v publiku. O tom, že zdaleka ne všechny sexy blondýny jsou hloupé, přesvědčí zpěvačka a moderátorka Gabriela Goldová, která se před lety představila v Dámském klubu společně se svým expřítelem, bavičem Markem Dobrodinským. Nyní to na pódiu „roztočí“ sólo!

V Dámském klubu nebude chybět ani kvalitní jazz – zazpívat a pokřtít svoje CD „Close To You“ přijde talentovaná zpěvačka Barbora Mindrinu. A jelikož ve čtvrtek ráno začíná nový astrologický rok a zároveň „nabíhá“ poměrně dramatický úplněk, pozval si Richard Sacher do svého pořadu známou pražskou astroložku Olgu Krumlovskou, která je autorkou 16 knih a která se pravidelně prezentuje v pořadu „Sama doma“ na ČT1.

Součástí programu bude i soutěž o zajímavé ceny, představení kosmetických novinek a také pánský striptýz. A na závěr jedno „tajemství“ – během Dámského klubu oslaví své 34. narozeniny jeho moderátor a scenárista Richard Sacher.

Zbylé vstupenky si dámy mohou zakoupit před začátkem akce na výčepu klubu Šelepova No 1.

Miloslav Bernátek

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.