Setkání finálistek před galavečerem MISS ACADEMIA

Levné dárky, best dárky

Finalistky MISS ACADEMIA ČR dorazí na své druhé soustředění do Zlína. Jejich setkání bude probíhat celý týden, od středy 24. března až do čtvrtku 1. dubna 2010. Dívky se budou připravovat na středeční galavečer, který rozhodne o budoucí „nej“ vysokoškolačce České republiky – MISS ACADEMIA.

„V programu je zahrnut nejen nácvik choreografie, ale také příprava volných disciplín, focení, připravování šatů a další věci, nezbytné pro hladký průběh závěrečného večera. Antická desítka může relaxovat u promítání filmu, vyzkoušet svou trefu při Laser Game, protáhnout těla v bazénu nebo si zatancovat ve zlínském hudebním klubu. Finalistky budou mít samozřejmě i chvíle jenom pro sebe, své kamarády a rodiny, kteří je přijedou povzbudit při jejich velkém dni,“ přiblížila program náročného týdne jedna z manažerek soutěže Eva Krutáková.

Realizační tým projektu MISS ACADEMIA ČR 2010 pořádá také velkolepou módní přehlídku. Uskuteční se 26. března 2010 ve zlínském Obchodním centru Zlaté Jablko od 14 hodin. V průběhu celého týdne a páteční módní přehlídky si budou mít návštěvníci možnost prohlédnout výstavu fotografií s podrobnějšími profily finalistek MISS ACADEMIA ČR 2010, pečlivě si vybrat svou favoritku a hlasovací lístek pak vhodit do připravené urny. K vyhlášení výsledků a udělení titulu MISS ACADEMIA Zlaté Jablko dojde na konci připraveného programu.

Finále MISS ACADEMIA 2010 se uskuteční ve středu 31. března 2010 od 20 hodin v Městském divadle Zlín, na které si můžete již nyní koupit lístek. Celý přenos bude navíc možné sledovat z pohodlí svého domova, a to na internetových stránkách univerzitní televize NEON TV.


Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 14. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé Českérepubliky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby soutěž prošla mnohými změnami, její poselství však zůstává stále stejné. Nehledáme umělé ideály dnešní doby, ale dívku, která ukáže, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, šarm a inteligence.

Martina Čmielová

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.