Školní rok začíná s Dobrým ránem České televize

Levné dárky, best dárky
 • Mimořádné vysílání Dobrého rána České televize z Jakubského náměstí v Brně

  Vyměnit tradiční televizní studio za vysílání pod širým nebem se rozhodli brněnští dramaturgové pořadu Dobré ráno. A tak se 1. září 2010> moderátoři Monika Brindzáková a Honza Musil přihlásí divákům ČT1 z Jakubského náměstí v centru Brna. Vysílání začíná tradičně úderem šesté hodiny ranní. Kromě dalších hostů během dvouapůlhodinového happeningu vystoupí Ewa Farna a skupina Mako! Mako. Zváni jsou nejen školáci, ale všichni, kteří chtějí vidět zákulisí televizního vysílání na vlastní oči.

  „Na náměstí budou po celou dobu vysílání Dobrého rána probíhat soutěže o ceny z pořadů Za školu a Věříš si? Zapojit se mohou všichni příchozí,“ říká dramaturgyně pořadu Zuzana Malegová. Součástí programu bude také videosoutěž. „Vyzýváme diváky, aby přišli, celý happening natočili a svá videa pak vystavili na internet. Po celé září pak bude probíhat hlasování a na konci měsíce vyhlásíme vítěze videosoutěže, který získá zbrusu novou videokameru,“ dodává dramaturgyně.

  Na místě se budou všem zájemcům podepisovat moderátoři Dobrého rána Monika Brindzáková a Honza Musil, moderátoři soutěží Ondra Havlík a Kamila Zetelová a také zprávaři a rosničky. Na místě bude celý štáb Dobrého rána, tedy kameramani, zvukaři, režiséři, osvětlovači a chybět nebude maskérna pod širým nebem.

  Hana Orošová, tisková mluvčí ČT TS Brno

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.