Slavíci ve školní lavici na startu

Levné dárky, best dárky

V pondělí 6.11. odstartovalo posluchačské hlasování pro nejmladší kategorii zpěváčků soutěže-ankety
Slavíci ve školní lavici. Pořadatelem již 7. ročníku celonárodní pěvecké soutěže je sdružení A kluby ČR a
Český rozhlas Brno je mediálním partnerem a garantem soutěže nejmladších od 5 do 9 let.
V týdnu od 6. do 10. listopadu se ve vysílání postupně představí 10 finalistů, jednak svojí soutěžní nahrávkou, ale i krátkým profilem, který bude vysílán v odpoledním pořadu Rendez-vous po 16 hodině. Od 11. do 15.11. budou nahrávky dětí opakovány. Po celou dobu mohou posluchači Českého rozhlasu Brno vybírat svého favorita zasláním SMS zprávy na číslo 9077704 ve tvaru Slavik X, kde X je číslo přidělené jednotlivému soutěžícímu nebo e-mailem na adresu: slavik@bo.rozhlas.cz nebo formou dopisu na adresu Českého rozhlasu Brno.
Porota vybrala v kategorii 5-9 let ze 68 přihlášených 10 finalistů: nejmladšího pětiletého Jakuba Kiliana z Brna, devítiletého Kryštofa Neduchala z rodiště lidových zpěváků a muzikantů Svatobořic-Mistřína, ale také sedmileté zpěvačky Johanku Pesendorfer a Annu Bennettovou z Brna. Posluchačům zazpívá i šestiletý Mikuláš Svoboda z Hostivic, sedmiletá Rita Kalounová ze Žacléře a osmiletá Nikol Stávková z Hodonína. Finálovou desítku doplní tři devítileté dívky Kristýna Davidová z Nového Města nad Metují, Veronika Dvořákovou z Brna a Kristýna Vodičková z Bílovic nad Svitavou.
Výsledky hlasování posluchačů a vítěze nejmladší kategorie vyhlásí ve vysílání Český rozhlas Brno 20.11. Tři nejlepší obdrží věcné ceny a zúčastní se finálového dne 24.11. v brněnském Bílém domě. Tentýž den si přijdou zazpívat a popovídat do pořadu Rendez-vous.

You may also like...

1 Response

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.