Slavíci ve školní lavici – výsledky

Levné dárky, best dárky

Pěvecká soutěž pro nejmenší na vlnách Českého rozhlasu Brno

Český rozhlas Brno byl opět mediálním partnerem a garantem celostátní pěvecké soutěže Slavíci ve školní lavici, kterou již poosmé uspořádalo brněnské sdružení
A kluby ČR..Český rozhlas Brno se opět ujal nejmladší kategorie – děti od 5 do 9 let – a prostřednictvím svého vysílání rozhodovali o umístění na prvních třech místech jeho posluchači. V období od 22. října do 4. listopadu posluchači vybírali a posílali SMS zprávy 10 finalistům, které nominoval pořadatel.

Do celostátní soutěže se mohly přihlásit děti a mládež od 5 do 18 let prostřednictvím většinou školních zařízení. Soutěžící byli rozděleni do tří kategorií (5-9 let, 10-14 let a 15-18 let). O nejmladší kategorii již druhým rokem „pečoval“ Český rozhlas Brno a jeho posluchači zasíláním SMS zpráv rozhodli o pořadí na prvních třech místech.

Tři finalistky se dnes představily a zazpívaly na finálovém dni v brněnském Sále Břetislava Bakaly, kde od 10 hodin probíhala soutěž o vítěze v dalších dvou kategoriích.

Výsledky ankety nejmladších slavíků byli dnes vyhlášeny až v odpoledním pořadu Rendez-vous. Nejmladší zpěvačky byly hosty ve vysílání Českého rozhlasu Brno a v odpoledním pořadu Rendez-vous si povídaly s moderátorem Josefem Veselým, který jim také předal věcné ceny.

Výsledky – nejmladší kategorie (5-9 let)
1. místo Lucie Konečná, 9 let, Babice nad Svitavou
2. místo Sabina Fraňová, 9 let, Bzenec
3. místo Magdaléna Freharová, 7 let, Brodek u Konice

Alena Podlucká

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.