Slavnostní otevření studentského klubu Krmítko na FSS MU

Levné dárky, best dárky

Ve středu 23.11. se koná slavnostní otevření studentského klubu Krmítko Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Fakulta se v létě přestěhovala do nově rekonstruované budovy a společně s ní se přestěhoval i její studentský klub. Akce nazvaná 1. Krmopárty má být oficiálním zahájením jeho provozu.

Program oficiálního otevření zahájí v 17:00 DJové rádia Student. Po nich v 19:00 vystoupí Brněnská improvizační skupina (BR.I.SK). Ve 20:00 pak proběhne samotný akt otevření. U této příležitosti promluví provozovatel Vladimír Tůma a zástupce fakulty. Ve 20:30 se poté na scénu vrátí DJové rádia Student a budou hrát až do konce akce.
Paralelně s tímto je připraven program v čerstvě otevřené fakultní čajovně. Probhěne workshop se jménem Chceš mít svůj vlastní a neopakovatelný vzor? Namaluj si ho!, který návštěvníkům nabízí možnost vyzdobit místnost a vybavení čajovny připravenými barvami. Ve večerních hodinách pak v čajovně vystoupí kapela Labat Rakyt, a perkusovo-kytarové duo Jack&Jacek.

Krmítko je studentský klub, nabízející studentům kavárnu a prodej občerstvení, denní tisk, stolní fotbal zdarma a bezplatné připojení na internet. Do budoucna se plánuje i program kulturní – výstavy, koncerty, autorská čtení. Provozovatel Vladimír Tůma říká: „Velký prostor při vytváření kulturního programu dostávají sami studenti. Ti se podílí jak na výzdobě, tak i na provozu zařízení.“ Akce se koná pod záštitou fakulty, dalšími sponzory jsou Centrum kopírovacích služeb, Haico nápojové automaty, bagety Barunka a Rádio Student.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.