SOS Keňa

Levné dárky, best dárky

Násilnosti, které vypukly po vyhlášení volebních výsledků na sklonku roku 2007, stály život už několik stovek lidí a téměř čtvrt milionu lidí vyhnaly z domovů.
Již sedmým rokem působí Humanistické hnutí v Keni a podporuje mnoho různých projektů. Více než 3000 Čechů díky projektu „Adopce afrických dětí – projektu pomoci na dálku“ léta podporují děti z nejchudších oblastí Keni. Po celou dobu probíhá komunikace s našimi koordinátory v Keni, od nichž máme zprávy o tom, že bez přístřeší se nyní ocitá už na 200 000 keňských rodin. Situace v mnohých oblastech, především na provizorních shromaždištích uprchlíků, je kritická, chybí jídlo, přikrývky a další základní potřeby.

Díky tomu, že Humanistické hnutí za více než sedm let svého působení v Keni vytvořilo síť dobrovolníků působících na celém území Keni, máme potvrzeno od hlavních koordinátorů, že jsou schopni velmi efektivně zajistit distribuci urgentní první pomoci. Dvanáct tisíc dobrovolníků Humanistického hnutí je připraveno okamžitě se zapojit do organizace humanitární pomoci „SOS Keňa“.

Proto jsme se rozhodli požádat českou veřejnost o pomoc lidem v Keni. Vyhlašujeme sbírku, jejíž výtěžek bude okamžitě použit k distribuci jídla, dek a základních potřeb lidem bez domova a obnovu domů v postižených oblastech.

Své finanční příspěvky můžete posílat na bankovní účet 51-1876560277/0100 pod variabilním symbolem 2008.

Děkujeme za jakoukoliv finanční částku

Za Humanistické centrum Narovinu

Dana Feminová, předsedkyně
a

Simona Heřtusová

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.