Soutěž krásy a inteligence vyhrála rusovláska!

Levné dárky, best dárky

Vítězkou čtrnáctého ročníku MISS ACADEMIA ČR se stala Kateřina Kubačková z Horního Těrlicka. Soutěž, kterou pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací, vyvrcholila ve středu 31. března v Městském divadle Zlín.Kateřina Kubačková ovšem není jen krásná, inteligentní a šarmantní, ale je také první rusovlasou dívkou, která se umístila na nejvyšší příčce. Nutno dodat, že nejen v soutěži MISS ACADEMIA. Zároveň je tato antická bohyně nejmladší z deseti dívek, které se dostaly do velkého finále. Mladá rusovláska je tedy opravdu výjimečnou „nej“ vysokoškolačkou.

V doprovodné soutěži MISS ACADEMIA ON-LINE vyhrála dívka s číslem 6, Lenka Kuglíková z Brna. Celkem hlasovalo 3323 lidí. Vítězka obdržela rovných 522 z nich. „Ceny si maximálně užívám. Dostala jsem hlavně elektroniku, jako televizi, DVD přehrávač, tiskárnu, které se mi hodí k práci i k relaxaci. Co se týče galavečera, tak na začátku jsem byla velmi nervózní, ale tréma ze mě nakonec spadla a užívala jsem si vše naplno,“ uvedla druhá vicemiss a MISS ACADEMIA ON-LINE Lenka Kuglíková.

O svých zážitcích z MISS ACADEMIA se vyjádřila i vítězka Kateřina Kubačková: „Dárky mám zatím na hromádce, jelikož jsem je ještě nestihla ukázat všem známým, ale jsem z nich nadšená. Rodiče i přítel mě velmi podporují, jelikož ví, že se mi splnil můj sen. Absolvovala jsem zatím pár rozhovorů s novináři, jinak žádný extrémní mediální tlak na sobě nepociťuji.“


— Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 14. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby soutěž prošla mnohými změnami, její poselství však zůstává stále stejné.

Zuzana Huňová

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.