Startuje hlasování Miss Academia on-line 2011!

Levné dárky, best dárky
 • Hlasování o „nej vysokoškolačku“ odstartuje na webových stránkách Miss Academia a Studenta ve středu 9. února 2011. Do hlasování se může zapojit široká veřejnost.

  Realizační tým již měl čest seznámit se s desítkou finalistek. Nyní máte tuto možnost i vy a právě váš hlas může rozhodnout o tom, která finalistka získá titul Miss Academia on-line 2011! Internetové hlasování potrvá do 20. března 2011 ve spolupráci s internetovým portálem a magazínem pro studenty Studenta.

  Informace o všech finalistkách naleznete na webových stránkách Miss Academia ČR 2011. Zvolit si svou favoritku můžete nejen podle fotografií, ale také pomocí krátkého video-rozhovoru. V každém z profilů dále naleznete základní informace o finalistkách a jejich odpovědi na tři záludné otázky, které vymysleli fanoušci Miss Academia na Facebooku. „Vítězka Miss Academia on-line 2011 obdrží věcnou cenu od exkluzivního internetového nákupního klubu, který nabízí luxusní módu. Titul bude vyhlášen na slavnostním galavečeru 29. března 2011 v Kongresovém centru Zlín,“ uvedl manažer projektu Marek Klos.

  Unikátní projekt Miss Academia ČR 2011 organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. „Motto letošního patnáctého ročníku zní andělsky krásná, po čertech chytrá. Snažíme se vyvrátit mylné tvrzení, ţe krásná dívka nemůže být zároveň inteligentní. Hledáme miss, která má (s)mysl,“ dodal manažer projektu Ondřej Kalvach.

  Hledáme miss, která má (s)mysl.

  Ondřej Rázl

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.