Světový den žonglování již tuto neděli

Levné dárky, best dárky

Den žonglování v Brně se koná v neděli 12. 6. 2005 na terase Centra volného času Lužánky. Akce začíná ve 14:00 a končí o 22:00 hodině.

Návštěvníky čeká příjemné relaxační odpoledne a to i ty, kteří by s žonglováním rádi začali nebo se na něj jen rádi dívají. Bude předzvěstí Mezinárodního dne žonglování, který je letos stanoven na 18. 6. 2005 a jeho oslavy budou probíhat o týden později ve desítkách zemí po celém světě.Již třetí ročník Dne žonglování v Brně pro brněnskou veřejnost stejně jako v předchozích letech připravují občanská sdružení Kulička a Plán B ve spolupráci s volnočasovými centry Labyrint (pobočka CVČ Lužánky) a Ulita (středisko DDM, Brno, Kyjevská 2). Den žonglování je velice populární a vloni ho navštívilo na 1000 spokojených účastníků všech generací.

Vstup je volný a zdarma budou k zapůjčení také základní žonglovací pomůcky. Návštěvníci si budou moci v rámci dílen pod odborným vedením vyrobit a odnést žonglovací míčky a tzv. flowersticky . K volnému žonglování budou hrát mladí brněnští DJ´s, jejichž začátky byly právě v našich zařízeních. Letos to budou: Selector Emys, Kakas, Hydrophonic, Funk Halen a Sound Sista.

Více čtěte v tiskové zprávě Mezinárodního dne – související dokumenty.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.