Třetí Brněnské Velikonoce na ledě

Levné dárky, best dárky

Před dvěma lety založily agentury SPORTMEDIA a SEPES PROMOTION ve spolupráci s vedením statutárního města Brna a městské části Brno-střed neobvyklou tradici.
Pod patronací primátora města a starosty městské části se podle tzv. brněnského času setkávají týden před Velikonočním pondělím v hale Rondo při BRNĚNSKÝCH VELIKONOCÍCH NA LEDĚ děti ze speciálních škol a dětských domovů i „ostatní“ děti
z brněnských škol, jejich rodiče a prarodiče společně s představiteli města Brna, umělci
a sportovci. V první polovině programu se na ledě představují nejmladší naděje českého krasobruslení pod patronací mistrů světa Radky Kovaříkové a René Novotného, členky skupin synchronizovaného bruslení a další umělci nejrůznějších žánrů blízcí dětem i jejich rodičům (loni upoutala publikum svými krasobruslařskými kreacemi např. Dáda Patrasová, dětský sbor Paprsek se „superstar“ Petrou Páchovou aj.).

Letos budou pod záštitou primátora a starostky MČ Brno-střed bruslit, „krasobruslit“, zpívat a povídat populární Maxíci MAXIM TURBULENC a Standa Hložek, děti se seznámí s curlingem prostřednictvím špičkových brněnských reprezentantů VALÍCÍ SE ŠUTRÁKY a RYCHLOPALNÁ KOŠŤATA, uskuteční se (po sloučení dvou brněnských klubů) historicky poslední souboj mladých hokejistů KOMETY a YTONGU, významné životní jubileum a tradice brněnského hokeje si připomeneme s legendou brněnského sportu Vlastimilem Bubníkem, chybět nebudou ani mladí krasobruslaři a čekají se další překvapení na ledě.

Ve druhé části benefice si děti při karnevalu na ledě mohou zabruslit společně s představiteli města Brna a účinkujícími z první programové části. Těšit se také mohou
i na tradiční velikonoční plyšáky od společnosti PROČEK-TEAM. Děti s maskami budou mít opět přednost.

Letošní ročník BRNĚNSKÝCH VELIKONOC NA LEDĚ je pořádána za podpory statutárního města Brna a vstup na program i na bruslení je volný. Navíc chtějí pořadatelé opět předat šek ve prospěch potřebných dětí. Loni při druhém ročníku v roce 2005 to bylo symbolických pět dvojek – 22 222,- Kč, v roce 2006 by se měl představit publiku při krasobruslařských kreacích šek se šesti trojkami, tj. 33 333, 30 Kč. Šek k prezentaci na ledě předá ten z přítomných brněnských radních, který se curlingovým kamenem trefí nejblíže místu, kde bude šek před slavnostním předávacím aktem vystaven na ledové ploše.

Hala Rondo, pondělí 10. 4. 2006, 16 hodin

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.