V Brně vznikla místní skupina Iniciativy Ne základnám

Levné dárky, best dárky

Brněnská skupina Iniciativy Ne základnám je sdružení občanů, které je naprosto nezávislé na jakýchkoliv jiných organizacích či politických stranách. Naším cílem je vypsání referenda Parlamentem České republiky o americké protiraketové základně na našem území. Spolu se vznikem skupiny došlo i k vytvoření internetových stránek, které budou informovat o místních akcích brněnské skupiny a jsou k dispozici na adrese www.nezakladnam-brno.org.

Současně si vás dovolujeme pozvat na naše příští setkání dne 15. března 2007 od 18 h, při příležitosti 68. výročí obsazení Česka nacistickými vojsky v roce 1939, v prostorách klubu 7. NEBE na ulici Jánské 9 v Brně, kde se uskuteční beseda pro veřejnost.

Milan Valach a Luboš Červinka

Mluvčí brněnské skupiny Iniciativy Ne základnám
Dne 16. února se v Brně konalo první setkání občanů zajímajících se o problematiku americké protiraketové základny v České republice. Po několika následujících schůzkách bylo dne 7. března těmito občany schváleno ustavující prohlášení „Kdo jsme“ , a tak se po Praze a Ostravě i občané jihomoravské metropole připojili k celospolečenské občanské Iniciativě Ne základnám.

You may also like...

10 Responses

 1. Suzman napsal:

  Zakladny budou…US senat schvalil vetší toleranci vízové politiky vůči ČR…Jak to najednou jde,zajimavé…Topol je fakt pašák..

 2. Anonym napsal:

  rio To je fakt , to by socan v žádným případě nedokázal

 3. ma napsal:

  Taková menší vlastizradička…

 4. k.i napsal:

  to jo, socani tvrdik a paroubek tak maximalne dokazali pred peti lety slibit americanum zakladnu a pak celou dobu s nimi tajne jednat, ale na viza z vysoka srali.

 5. Suzman napsal:

  to ma:…v tomto ohledu zrada všech…

 6. Suzman napsal:

  to Někdo: Tak proč Tvrdíka nepřehlasovali…v parlamentu měli určitě šanci.ODS to nechtěla,KSČM to nechtěla…KDU sama někdy nví co chce ale šla by do toho….ČSSD by neměla nárok tohle prosadit…I ted se to přece pořád dá zastavit?Vše je v fázi slibů,náznaků…pořád je ještě čas!!!
  Žádná smlouva nebo ujednání neexistuje…

 7. Suzman napsal:

  Stačí vůle napříč pol. spektrem…místo lámání rukou jakbysme rádi ale nejde to…mají dobré imagemakery:-)

 8. Anonym napsal:

  Rio
  Suzmane , Suzmane zalistuj trochu v paměti a příjdeš na to jak to vlastně bylo a je. Ono by to ¨všechno šlo a hladce , ale buldozér uměle rozdělil sněmovnu 100 na 100 a od toho okamžiku je to všechno v pasti. Ale toto byla a je jasná věc , radar je chtěný a bude tu. A zase je to 50 na 50 , tento národ je nepoučitelný , brzy zapomíná , potřebuje vůdce a je mu jedno kdo to je , slepě jde za ním jako stádo ovcí a to je špatné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.