v y h l á š k a č. 21/2003 oddíl V článek 16

Levné dárky, best dárky

Dne 29.11.2005 jsem dal tento dotaz panu primátorovi města Brna, zrovna jsem zjistil, že na něj někdo konečně odpověděl, bohužel na stránkách pana primátora není možnost vést delší konverzaci, proto odpovídám zde: informaci o tom, že město nebude požadovat poplatek ze vstupného na veřejnosti přístupné vystoupení výkonných umělců označovaných jako Rolling Stones, jsem se dočetl v Mladé Frontě Dnes a na rozdíl od odporu kultury MMB jsem si tu vyhlášku našel, i když s velým úsilím, a jedná se o vyhlášku číslo 21 z roku 2003 – podepsán europoslanec pan RNDr. Petr Duchoň. Pokud ji odbor nezná je tedy neplatná? Jak dlouho vůbec platí taková vyhláška? Dokud se na ní všeobecně nezapomene, nebo koncem roku, nebo jak? Jsem jen nezasvěcený břídil, ale tohle mě skutečně zajímá.

You may also like...

7 Responses

 1. Anonym napsal:

  Mimochodem, proč se deníku MF Dnes říká fronta?

 2. krutek.info napsal:

  V devadesatem roce redakori tehdejsiho deniku Mlada Fronta tento vytunelovali a zalozili denik novy, parazitujici na jeho nazvu, tedy Mlada Fronta Dnes. Aby se casem zbavili tohoto znameni hanby, napis Mlada Fronta v logotypu se postupne zmensoval, zatimco napis Dnes se zvetsoval, ale nikdy nenasli odvahu zbavit se spojitosti s jejich rodnym listem a proto ma v nazvu porad ono MF. A pametnici mu tak i nadale rikaji Fronta jako kdysi.

 3. Anonym napsal:

  Společenská atmosféra v zemi a faktické vládnutí prominentů minulého režimu (KSČ) je vjem natolik intenzívní, že se mi ta Fronta k tomu hodí…

 4. Anonym napsal:

  Apropos, na „Dotazy Primátorovi“ pokud vím vždy odpovídal vedoucí kanceláře panŠvéda (StB) a podle toho také celý koncept této miniaturní „škvírky“ do demokracie vypadá… Ano DaV, celou dobu nám zřejmě na naše dotazy odpovídal estébák!

 5. dav napsal:

  Super, tak jsem dal 19.12. přece jen ještě doplňující dotaz , jak to s tou vyhláškou je, na to primátorské fórum a ještě se tam neobjevil a to royhodně nebyl hrubý nebo žlučovitý a vůbec né anonymní. Jsem zvědavý, jestli se vůbec někdy objeví. Jestli ta vyhláška totiž pořád platí, tak je to podhoubí pro korupci jak dělané: ty se nám líbíš, ty platit nemusíš, ty seš hubatej, ty zapomeň na nějakou podporu, ty budeš akorát platit jak mourovatej.

 6. Anonym napsal:

  a vůbec ta vyhláška minimálně platila, a nevidím důvod proč, copak nestačí, že se platí daň z tržby? proč ještě se ještě platí poplatky za dělání kultury? Vysvětlí mi to někdo zasvěcený, nebo nevysvětlí?

 7. Anonym napsal:

  No tak to vzpadá, že se tentokrát nikdo zasvěcený, kdo by nás břídily poučil nenajde. Takže pro doplnění uvádím, že vyhlášky města jsou k dispozici na této super přehledné stránce, která patří k vrcholům dokonalosti městské informatiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.