Vánoční nabídka Muzea města Brna

Levné dárky, best dárky
 • Muzeum města Brna připravilo pro návštěvníky na období vánočních svátků bohatou nabídku výstav, akcí a také poslední možnost navštívit Dámskou volenku.

  V závěru roku, tedy 31.12.2010, bude končit úspěšná výstava Dámská volenka, kterou do této chvíle navštívilo na osm tisíc návštěvníků. Všichni milovníci plesů a tanečních zábav, krásných historických oděvů a módních doplňků z 19. a 20. století a dalších věcí, mají poslední možnost výstavu navštívit.

  Poslední komentovaná prohlídka této výstavy s názvem Valčík na rozloučenou, vedená kurátorkou výstavy Ludmilou Růženeckou, se bude konat ve čtvrtek 30. prosince 2010 v 16:00 hodin.

  K Dámské volence je připravena i doprovodná prodejní výstava šperků Skleněný šperk 21. století / Marie a Ladislav Olivovi, která končí také 31. 12. 2010.

  Po celé svátky mají děti a jejich rodiče možnost navštívit již tradiční Vánoční výstavu pro děti Miloš Nesvadba – Kamarádi z pohádek, představující tvorbu malíře a ilustrátora, který již od mládí projevoval velké výtvarné nadání. Díky tomu se prosadil jako autor kreseb doprovázející především knihy pro děti s jeho vlastními texty nebo texty jiných autorů (např. Jana Vodňanského, J. Susy ad.). Dětský čtenář se setkával po léta s jeho obrázky také na stránkách časopisů Mateřídouška a Sluníčko.

  Otevírací doba Muzea města Brna o vánočních svátcích v příloze.

  Michaela Budíková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.