Vaříme s Apetýtem

Levné dárky, best dárky
 • Český rozhlas Brno vydal v brněnském nakladatelství Doplněk další kuchařskou knihu s názvem Vaříme s Apetýtem (podruhé). Kniha obsahuje recepty posluchaček i posluchačů, které zazněly v oblíbeném dopoledním pořadu Apetýt.

  Knížka s posluchačskými recepty se stejným názvem vyšla před jedenácti lety. Byla poměrně rychle vyprodána. Naše posluchačky se pochopitelně dožadovaly dalšího vydání. Sesbíráním receptů z různých koutů Moravy od našich posluchačů přicházíme s druhým vydáním nyní. Recepty v kuchařce s pevnou vazbou jsou uspořádány podle regionů s mapkou pro lepší orientaci. U většiny receptů je uvedeno i jméno autora a ponechán originální krajový název pokrmu. V knize však nechybí ani rejstřík podle druhů jídel. Milým obohacením kuchařské knihy jsou vtipné a osobité obrázky brněnského výtvarníka Rostislava Pospíšila.

  Vydání knihy jsme avizovali v letošním vydání Rozhlasových novin i s objednacím kuponem. Zájemci si mohou knihu objednávat mailem, telefonicky nebo si knihu přijít koupit za baťovských 199 korun přímo do budovy Českého rozhlasu Brno na Beethovenovu ulici.

  Na první prosincovou sobotu plánujeme pokřtění knihy společně s redaktorkami a moderátorkami pořadu Apetýt a našimi posluchači.

  Alena Podlucká

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.