Video a foto ze Dne žonglování

Levné dárky, best dárky

Letošní Juggling Day byl tradičně velmi příjemným zážitkem, a to jak pro děti, tak pro dospělé návštěvníky. Účast vysoká, nálada vynikající.

Pro sestavení těchto videoklipů bylo užito něco okolo 3500 fotografií, které byly na akci pořízeny.

You may also like...

3 Responses

 1. tibet napsal:

  inspirujici a okouzlujici den plny her a dovednosti nejen pro pokrocile ale hlavne pro deti a zacinajici zongleri po vcerejsim dni jsem si naprosto jist ze brno ma plno novych tvari co se zapojili do zonglerskeho gangu jmenem mir a laska

 2. Anonym napsal:

  ty videa me jedou nejak zrychlene .. nejedou na stejne na vsech pc .. nedivatelne

 3. informacezbrna.cz napsal:

  To jsou videa vytvořená ze snímků webové kamery, každých šest vteřin jedna fotka. Není to klasický videozáznam, ale 3500 fotografií poskládaných za sebou. Běží to rychle, a je to sranda. Z akce vznikl asi hodinový videozáznam, vytvořený starým fotoaparátem Nikon, nezrychlený, nyní se zpracovává, okaz na něj uveřejníme v nejbližších dnech, také ještě přidáme pár fotek.
  K tomu je nutno říct, že naši reportéři používali na akci techniku finančně dostupnou. Starý notebook, obyčejný webcam, jeden starý a jeden prastarý digifoťák. Tedy z toho plyne poučení, že s vybavení v celkové hodnotě myslím max.15000 korun už se dá užít poměrně hodně zábavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.