Vydražte si motýlka a pomozte měnit dětské osudy – aukce motýlků známých osobností Ratolesti Brno

Levné dárky, best dárky
 • I mávnutí křídel jednoho motýla může způsobit vichřici na druhé straně zeměkoule. V případě aukce nestátní neziskové organizace Ratolesti Brno, jež se takzvaným motýlím efektem inspirovala, platí, že i pouhé vydražení jediného motýlka může způsobit velkou změnu k lepšímu v životě znevýhodněného dítěte.

  V termínu od 16. února do 2. března 2011 bude na internetovém serveru Odklepnuto.cz probíhat aukce motýlků (myšleno oděvního doplňku), které darovaly známé osobnosti. Výtěžek aukce je určen k podpoře sociálně a ekonomicky znevýhodněných dětí a mladých lidí ze sociálních programů Ratolesti Brno.

  Vydražit si můžete motýlka například od dramatika, spisovatele a bývalého prezidenta Václava Havla, ministra zahraničních věcí Karla Schwarzenberga, ředitele Národního divadla v Brně Daniela Dvořáka, moderátora, herce a hudebníka Marka Ebena, herce Stanislava Zindulky, psychiatra a básníka Dr.Jana Cimického, jazzového zpěváka Ladislava Kerndla, mezinárodně známého houslisty Václava Hudečka a zpěváka a zakladatele vokálního uskupení 4TET Jiřího Korna.

  Těšit se můžete také na kravatu od ombudsmana JUDr. Pavla Varvařovského, známého baviče, herce a moderátora Karla Šípa a svůj tradiční doplněk – šátek – zaslal i houslový virtuos Pavel Šporcl. V neposlední řadě do aukce Ratolesti Brno přispěl i významný český dramatik, režisér a spisovatel Arnošt Goldflam. Čím? Nechte se překvapit a navštivte aukci na Odklepnuto.cz nebo web Ratolest Brno pro více informací.

  „Pomáhat je normální,“ připomíná heslo kampaně Motýlí efekt Ratolesti Brno, zúčastněte se proto této jedinečné aukce a dovolte motýlkům vykonat službu a pomoc, k níž byly určeny. Situace dětí a mladých lidí se tím sice nevyřeší, ale může se výrazně zlepšit a zmírní se její následky.

  Hlavním partnerem je aukční portál Odklepnuto.cz.

  Dalšími partnery aukce jsou: Café Encounter, Café FALK, Café Maia, Café Práh, Café STEINER, Fondue Cafe – kavárna Brno, Galerie Caffe, Hitrádio Magic Brno, Jazz Café, kavárna Černá buchta, kavárna Pod Hodinami, kavárna Spolek, Knihkupectví Barvič a Novotný, Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Literární kavárna Café 09, La Dolce Vita – kavárna, MERLIN GASTRO, Městské divadlo v Brně, nakladatelství a knihkupectví Academia, Národní divadlo v Brně, Priority Cafe, Rossmann, Slevín.cz, Supervýprodej.cz, Zdravý restaurant.

  Dana Burianová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.