Výstava obrazů Aleny Sirné a fotografií Vojtěcha Řehoře

Levné dárky, best dárky
 • Výstavu obrazů Aleny Sirné a fotografií Vojtěcha Řehoře na katolické faře v Kloboukách u Brna zahájil 26. 4. 2011 evangelický farář Luděk Korpa. Vernisáže se zúčastnil i starosta města Klobouky u Brna Zdeněk Lobpreis a další hosté. K příjemné pohodě zazpíval K-VOKÁL Klobouky.
  Alena Sirná bydlí v Kloboukách u Brna a jejím koníčkem je malování obrazů. Inspiraci si převážně bere od slavných starých mistrů, velkým vzorem je pro ní mistr Leonardo da Vinci, a to s obrovskou úctou, pokorou a láskou. Malovat začala v roce 2005 a již za rok uspořádala svou první výstavu v Kloboukách, další v Bošovicích v Mikulově a i v Brně v roce 2010 v Galerii pod Petrovem. Maluje hlavně olejem a tužkou. Je to její sen od dětství, který se jí díky její houževnatosti a lásce k umění stal skutečností.

  Vojtěch Řehoř studuje obor oční technik na Střední zdravotnické škole v Brně. Fotografování se věnuje přes dva roky, zaměřuje se na přírodu. Díky oslovení paní Alenou Sirnou může poprvé představit svoje zajímavé fotografie.

  Foto: Anna Pecková

 • zleva: evangelický farář Luděk Korpa, Alena Sirná a Vojtěch Řehoř
 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.