Začalo natáčení filmu Sejít z cesty

Levné dárky, best dárky
 • Herce Ondřeje Pavelku, Michaelu Kuklovou, Oldřicha Navrátila a další můžete vidět ve čtvrtek 9. září 2010 dopoledne v budově Krajského soudu v Brně v Rooseveltově ulici. Režisér Pavel Jandourek tady v ten den natáčí scény do nového filmu Sejít z cesty. Film vzniká v Centru dramatické tvorby brněnského studia České televize.

  Režisér Pavel Jandourek (Maharal, Kája a Zabi, Velkofilm, Dům U Zlatého úsvitu…) začal v brněnském studiu České televize natáčet film s názvem Sejít z cesty. Do hlavních rolí obsadil Ondřeje Pavelku, Václava Neužila a Jitku Čvančarovou. Natáčení potrvá přibližně jeden měsíc. Film uvidí diváci České televize zřejmě v roce 2011.

  Televizní film Sejít z cesty je ryze českou, lehce komediální variantou road-movie příběhu. Hlavní hrdina, mladý právník magistr Běloušek (Václav Neužil) má ve filmu zdánlivě velmi jednoduchý úkol, přivézt k soudu z Prahy do Olomouce jednoho lehce bohémského pobudu. Místo tří hodin v autě ale nakonec stráví na cestě s výstředním stárnoucím rockerem Petem (Ondřej Pavelka) několik dní. Tento nechtěný výlet pak výrazně změní jeho pohled na svět. „Je to vlastně taková rocková jízda umocněná hudbou, kterou pro film složil Michal Pavlíček,“ říká režisér Pavel Jandourek.

  Scénář k filmu napsal Richard Císař, za kamerou stojí Petr Vejslík. V dalších rolích se představí Vanda Hybnerová, Oldřich Navrátil, Michaela Kuklová, Ladislav Kolář, Luboš Veselý a další.

  Štáb natáčí v Brně a okolí, na Vyškovsku, v Pelhřimově, ale také na dálnici D1 a dalších místech.

  Hana Orošová, tisková mluvčí ČT TS Brno

 • You may also like...

  2 Responses

  1. Svobodová napsal:

   Kdy se bude film vysílat v TV.Děkuji Svobodová

  2. Anonym napsal:

   Je možné tento film najít v archívu ČT?? Já ho v neděli prošvihl a rád bychho viděl. Děkuji

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.