Židenické plochy

Levné dárky, best dárky

„Bodejť by se Kačírková nepřidala, když Vám protizákonně a zadarmo předala Židenické plakátovací plochy. Však se také bude brzo divit stejně jako Vy“.

Tak s touto pohádkou přišel Ing. Paulczyňski 4. 10. 2005 v komentáři k našemu článku. Už tenkrát jsme si položili otázku, proč vlastně autor komentáře píše na začátku slova židenické, velké Ž.Vzhledem k dalším komentářům objevujících se na jeho osobním blogu, které jsme v posledních dnech zaznamenali, naše agentura uvádí: Nemáme a ani jsme neměli v pronájmu židenické plochy a místostaroska Kačírková nám je tudíž nemohla nijak zadarmo ani jinak zvýhodněně vydat.

Zajímavé na celé věci je, že plakátovací válec (na obrázku) a jeho další čtyři bráškové (všichni na území úmč Brno Židenice), spolu s naváděcím systémem realizovala na zakázku koncem devadesátých let právě firma tehdejšího židenického místostarosty ing. p. Paulczyňského SEPES s.r.o..

Zakázka nakonec přesáhla hodnotu 500 000,- Kč a dodnes je jednou z nejdiskutovaněješích kauz Židenic.
Že by pro to to velké Ž?

You may also like...

14 Responses

 1. dav napsal:

  pan P. už to asi vážně trochu přehání: http://www.paulczynski.cz/2484.html

 2. dav napsal:

  a pane P., máte chybu na tom vašem pěkném webu, po kliknutí na vaše jméno se dostáváme na neexistující link: Firefox can’t find the server at paulczynski.cz.webods.cz.

 3. dav napsal:

  Asi se dopouštím něčeho strašného, když i přes všechny zákazy zveřejňování čehokoliv ze stránek pana P. tak učiním = ( asi proto, že na její kandidátce se vyskytuje stejné jméno jako je jméno jednoho z lídrů citovaného webu – asi jde otce a syna) == takže pane P. opravdu se těším, na váš příspěvek, kde rozeberete mé jméno. Máte jistě své cesty, jak si mne více prolustrovat, každopádně usnadním vám to trochu – to že se někdo nějak jmenuje ještě neznamená, že jsou hned příbuzní.

 4. dav napsal:

  opravdu je velká škoda, že nemáte možnost psát komentáře pod ty vaše texty, s diskuzí asi tvůrci webu ODS moc nepočítali.

 5. dav napsal:

  A poslední věc. Lídr webu. HAHAHA. pokud chcete argumentovat takovým stylem, pak lídrem toho vašeho webu je pan Edvard Kožušník, jak si může každý ověřit zde http://www.webods.cz O tento web se už několik měsíců nestarám a je to asi i vidět.

 6. ma napsal:

  Já naopak web paulczynski.cz (bez háčku nad ň) považuji za momentálně nejzábavnější prostor brněnského Internetu – osobně ho navštěvuji několikrát denně a na každý další literárně-zpravodajský počin opozičního zastupitele pana P se upřímně těším.

 7. krutek.info napsal:

  dav: je…

 8. krutek.info napsal:

  oldes: na http://www.panpistolnikcosezralveskeroumoudrost.cz je vlevo odkaz „diskuzni forum“ (to sem zjistil potom, co sem mu poslal mail…)

 9. Bezlimitu napsal:

  Pokud jste je neměli v pronájmu ani nejsou ve vašem majetku jak na ně teda můžete už x let lepit?

 10. Anonym napsal:

  Kdo?

 11. etna napsal:

  krutek: ten odkaz sa neda otvorit

 12. Knudsen napsal:

  Z hoho si nic nedelej, to je vtip, vis. Zkus http://www.paulczynski.cz, tohle bude fungovat :-)

 13. ma napsal:

  Anebo pro ty co nechtějí vypisovat to bláznivé jméno s háčkem-bez háčku dá se používat odkaz na tomto webu http://www.Dysentérie.cz v adresáři v rubrice „Rádio, TV a jiná média“ :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.