Znovu zazpívá celá rodina

Levné dárky, best dárky
 • Legenda televizní zábavy, pořad Zpívá celá rodina, se vrací na televizní obrazovky. Brněnské studio České televize natočilo nový díl, kterým tuto oblíbenou televizní soutěž připomene. Tři tříčlenné rodinné týmy zpívají o dovolenou snů. Která z nich zvítězí? Odpovědi se dočkáme v sobotu 25. května 2013 od 20 hodin na ČT1. Moderuje Roman Vojtek, účinkují Petra Janů, Václav Neckář, Janek Ledecký a další. Režie Petr Soukup.

  Pořad Zpívá celá rodina patřil v sedmdesátých letech minulého století k tomu nejoblíbenějšímu, co televizní obrazovka nabízela. Námět vznikl v brněnském televizním studiu, kde tato svého druhu první talentová reality show nastartovala svoji televizní dráhu.

  „Při úvahách o titulech, kterými chceme divákům připomenout nejlepší momenty šedesátileté historie televizního vysílání u nás, byla volba tohoto formátu v podstatě předem jasná,“ říká kreativní producent David Ziegelbauer, v jehož tvůrčí producentské skupině pořad vzniká. „Nepřipravili jsme žádný sentimentální pamětnický návrat, ale pořad, který sice oprášil veleúspěšný formát soutěže, ale v kabátě, který patří do roku 2013.“

  Co se nemění, jsou pravidla. Soutěží tři tříčlenné rodinné týmy, vlastně tři generace amatérských zpěváků. Každou rodinu podporuje patron z řad profesionálních zpěváků. Nemění se ani místo natáčení, kterým je rotunda pavilonu A brněnského výstaviště. Nejúspěšnější rodina vyhrává dovolenou snů.

  Tři soutěžící týmy vzešly z konkurzu, do kterého se přihlásilo téměř osmdesát rodin. Repertoár si amatérští zpěváci vybrali sami, dramaturgie pořadu pouze pohlídala, aby se písničky neopakovaly.

  Pětasedmdesátiminutovým pořadem provází Roman Vojtek, dále účinkují Petra Janů, Václav Neckář, Miloš Skalka, Janek Ledecký, Petr Kolář, Markéta Konvičková, Elis Mrázová a další.

  Hana Orošová, tisková mluvčí TS Brno

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.