Zveme Vás do cirkusu

Levné dárky, best dárky

Vážení přátelé, zveme Vás do cirkusu, v jehož hledišti sedí převážně dospělí – a v manéži uvidíte malé akrobaty, provazochodce, žongléry, fakíry, kouzelníky a další ekvilibristy.

Představení jsou zakončením týdenních příměstských táborů, kde se děti učí uvedeným a mnoha dalším artistickým disciplínám. Co všechno se naučily, jak se to podařilo trenérům spojit do jedinečného představení, uvidíte:

  • 17. srpna 2007 v SVČ Lidická, Brno Střed

  • 24. srpna 2007 v CVČ Legato, Brno Kohoutovice

Začátky neopakovatelných představení, kde vystupuje na 40 dětí, jsou vždy v pátky na konci výše uvedených týdnů v 16.00.

Příměstské tábory Cirkus LeGrando pořádáme již třetím rokem, o letošních prázdninách proběhne pro velký zájem celkem 5 turnusů. Na červencových turnusech se vystřídalo přes sto dětí. Děti si první den vyberou 2 cirkusové disciplíny ze 14 nabídnutých, ve kterých se pak během týdne zdokonalují pod vedením speciálně vyškolených trenérů a v pátek s nimi vystoupí ve společné představení.

Cirkus LeGrando pořádá také cirkusové kroužky během školního roku, akce pro veřejnost jako např. Žonglování na ledě a Den žonglování v Brně. Příležitostně také vystupují odrostlejší trenéři u nás i v zahraničí v ohňových žonglérských show, pouličních průvodech a divadelně cirkusových představeních.

Na shledanou v šapitó!


Váš Cirkus LeGrando

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.