Zvítězí zajíc v kopírce nebo zaječí úmysly?

Levné dárky, best dárky

EKOFÓR — Zajíc v kopírce, zajíc bezdomovec, nebo zajíc superman, to je jen několik z mnoha kreslených vtipů, které se tento rok zúčastnily soutěže o nejlepší kreslený vtip s tématikou životního prostředí. Tématem letošního ročníku soutěže Ekofór, pořádané Hnutím Brontosaurus, byl pro všechny kategorie ZAJÍC.

Z více než 1300 zaslaných prací bylo organizátory vybráno v každé ze tří kategorií 25 těch nejlepších, ty pak mohli během celého roku shlédnout a také pro ně hlasovat návštěvníci mnoha prázdninových festivalů. Kromě putovní výstavy bylo také možné si vtipy prohlédnout na webových stránkách a dát jim svůj hlas po internetu. V říjnu pak zasedla i odborná porota složená ze zástupců ekologických organizací.

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Ekofór a předání cen veřejnosti a odborné poroty proběhne v pátek 23. listopadu ve 20:00 hod. v komorním sále Reduty v Uherském Hradišti. Kromě soutěžních prací také uvidíte a uslyšíte moravského barda Tomáše Kočka, který přijal naše pozvání a doprovodí obrazový zážitek libými akordy a zvučným hlasem.

Tímto Vás všechny zveme, přátelé humoru a nezkaženého životního prostředí – přijďte se podívat, zasmát se, poslechnout si doprovodný koncert a setkat se s námi, těšíme se na Vás! Vstup je zdarma, předpokládaný konec akce je v 21:30 ! hod. Akce probíhá v rámci festivalu Týká se to také Tebe.


Hnutí Brontosaurus se zaměřuje na pořádání víkendových a prázdninových akcí na pomoc přírodě, kulturním památkám, ekologickou výchovu a osvětu a k životnímu prostředí šetrný životní styl. Nabízí tak široké spektrum zapojení pro ty, kteří nechtějí být lhostejní ke svému životnímu prostředí.

Webové stránky soutěže s aktualitami i webovou galerií jsou www.ekofor.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.