AGROTEC WÜRTH rally Hustopeče startuje již v sobotu

Levné dárky, best dárky

AGROTEC WÜRTH rally 2006 startuje již v sobotu 15. dubna. Zájem o start projevilo 96 posádek, z toho čtyři s historickými vozy. Velmi slušně je zaplněna třída produkčních vozů (PV), kde se čeká konkurence 24 posádek. Právě z nich by měl vzejít i celkový vítěz, na něhož čeká 25 procentní sleva na truck značky IVECO dle vlastního výběru. Tedy možná sleva až čtvrt miliónu korun.

Z celkem 96 přihlášených jezdců se jeden může pyšnit prioritou FIA B (Josef Peták) a celkem pět jezdců vlastní národní prioritu ASN. (¨Pavel Červenka, Karel Trojan, Zdeněk Vlček, Miroslav Jandík a Antonín Tlusťák). Čtyři z nich tedy budou startovat s produkčním vozem.

Nejsilnější zastoupení ve startovním poli bude mít domácí značka Škoda, s jejímiž vozy pojede 30 posádek. Celkem 21 posádek pojede s produkčními vozy Mitsubishi Lancer různých evolučních stupňů. Z toho Josef Semerád se představí v premiéře s EVO IX. Pět posádek pojede s EVO VIII. Pouze tři posádky ve třídě PV pak vsadily na Subaru Impreza Sti.

Historické vozy jsou pouze čtyři a pojedou se startovními čísly 101 až 104 na závěr startovního pole.

Rozdělení startovního pole podle vypsané klasifikace a skupin

  • PV 24 (posádek)
  • A5 15
  • A6 17
  • A7 9
  • N1 7
  • N2 10
  • N3 10
  • H 4

    S 1600 7

Celkem přihlášeno 96 posádek.

Pořadatelé v letošním ročníku připravili celkem 6 RZ, každý ze tří měřených úseků se pojede dvakrát. Připraveno je celkem šest diváckých míst. Vlastní soutěž se jede v sobotu
15. dubna, takže po ní bude následovat prodloužený velikonoční víkend. Startuje se v
8 hodin ráno z Dukelského náměstí v Hustopečích, cíl je tamtéž již hodinu po poledni.

Vstup na rally je zdarma, programy budou k dispozici na benzínových pumpách v okolí centra soutěže, či přímo v AGROTECu Hustopeče. Program bude navíc také v elektronické podobě ke stažení na stránkách soutěže, stejně jako mapy.

Hlavní partneři akce jsou: generální sponzor: Würth
Hlavní sponzoři: Eurotel, CAC LEASING, CASTROL, Česká pojišťovna

Oficiální stránky: http://www.AGROTECautoklub.cz a http://www.AGROTEC.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.