DŮLEŽITÉ – ZMĚNA: Zápas o titul mistra světa profesionálního boxu

Levné dárky, best dárky

Oficiální společná zpráva organizátorů Galavečera se zápasem o titul mistra světa profesionálního boxu organizace WBO – zpráva SES BOXING (GER) a DOUBLE INVESTMENTS Limited (Česká republika), vydaná 21. 9. 2011 ve 14:40 h.: „Vzhledem ke krátkodobému zranění mistra světa profesionálů v boxu (WBO) Sergeje Dzinziruka, doloženého oficiální lékařskou zprávou, nemůže být podle plánu uskutečněno v Brně, hale Rondo, 30. 9. 2011 utkání, jeho povinná obhajoba titulu, proti českému vyzyvateli, evropskému šampiónu, Lukáši Konečnému. Plánovaný Galavečer je tedy k v tomto termínu pořadateli odvolán.

O dalším postupu, novém a předpokládáme brzkém termínu Galavečera, vás, sportovní fanoušky, stejně jako naše partnery akce, budeme co nejdříve informovat.

Předprodeje vstupenek na Galavečer s bojem Lukáše Konečného (33), brněnského rodáka, žijícího s rodinou v Ústí nad Labem, boxera stáje SES BOXING, pokračují. Prodané vstupenky samozřejmě z ů s t á v a j í v p l a t n o s t i po stanovení definitivního data a hodiny Galavečera. Vstupné se nevrací!!!!

Obchodní ředitel DBI Josef Fiala: „Jednáme teď každý den se světovou organizací WBO a promotérem SES o novém termínu. Pevně věříme, že takto sice společně +chytíme+ pár týdnů zdržení, protože prostě respektujeme nemoc či zranění, ale hlavně: že se úžasného zápasu Lukáše Konečného o titul mistra světa v ČR dočkáme! Naše společnost DOUBLE INVESTMENTS Limited a také SES se snaží udělat pro tuto akci maximum. Bereme to i jako srdeční záležitost. Byť se nám logicky v prodloužení trochu prodraží. Ale – všichni se na Lukáše Konečného v ringu moc těšíme…“

Veškeré oficiální informace k akci, ke Galavečeru – původně plánovanému na 30. 9. 2011 – hledejte na těchto našich oficiálních stránkách: www.pestivbrne.cz


„Box bude a Lukáš Konečný bude nový mistr světa! Doufáme, že mu věříte tak, jako DBI, SES i naši partneři.“

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.