Šestý ročník Dne žonglování v Brně je za dveřmi

Levné dárky, best dárky

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na Den žonglování v Brně, který se koná v neděli 10. 6. 2007 na terase střediska volného času Lužánky. Akce začíná ve 14:00 a končí o 22:00 hodině.

Již šestý ročník Dne žonglování v Brně pro brněnskou veřejnost připravují s volnočasová centra SDV Labyrint a CVČ Legato (pobočky SVČ Lužánky).

Vstup je volný a zdarma budou k zapůjčení také základní žonglovací pomůcky. Návštěvníci si budou moci v rámci dílen pod odborným vedením vyrobit a odnést žonglovací míčky. K volnému žonglování budou hrát mladí brněnští DJ´s.

Žonglovat se bude tradičně bez alkoholu, točená kofola bude zajištěna. Jedna z dalších atrakcí bude Cirkus LeGrando – nabídka dílen chůze po laně, jednokolek, balancování na kouli a dalších artistických disciplín, které si mohou zdarma vyzkoušet malí i velcí. Proběhne také několik žonglérských her a soutěží. Novinkou bude letos možnost vyzkoušení tzv. skákacích či sedmimílových bot. Ve 21:30 pak odstartuje fire jam session, tj. žonglování s ohněm. Celý den pak zakončí ohňová show brněnské skupiny Ignis inferno, která vystoupila s velkým sukcesem na Brněnské Muzejní noci. Závěr akce je většinou hojně navštěvován pro svou neopakovatelnou atmosféru a fotogeničnost.

Cirkus LeGrando

You may also like...

3 Responses

  1. etna napsal:

    hehe ze „sukcesem“. To na to nemate vlastne slovo? lol

  2. etna napsal:

    inak sa rada zucastnim 😀

  3. Anonymní napsal:

    Já už sháním všechny své děti, zatím jsme byli na všech předchozích ročnících, doporučuju všem! Fakt moc zábavný den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.