Žonglování na ledě

Levné dárky, best dárky

„Žonglování na ledě“ je název akce, která se bude konat v pátek 6. února 2009 na kluzišti na Nových sadech od 16.00 do 18.00. Akci připravil Cirkus LeGrando – první dětský cirkus v ČR, mobilní pobočka Lužánek – střediska volného času. Stejní organizátoři připravili akci i v předchozích letech na Římském náměstí a na Kraví hoře, jedná se o šestý ročník. Na akci je zvána široká veřejnost a zvláště děti a mládež, kteří mají zálibu v dovednosti jménem žonglování či se o ni jen zajímají. Právě pro ně je připraven zábavný program se soutěžemi o drobné ceny. Je to ojedinělý pokus spojit tyto dvě zdánlivě nesouvisející disciplíny – bruslení a žonglování, již tak náročné na koordinaci pohybů. Při soutěžích nebude nouze o zajímavá ekvilibristická čísla, takže na své si jistě přijdou i diváci…

„Žonglování na ledě“ je zahrnuto do soutěže „Akce L 60“k šedesáté sezóně Lužánek, kde se na 11 profilových akcích prezentuje všech našich jedenáct poboček. Diváci zde mohou získat další razítko na soutěžní kartu.

Připomínáme, že brusle je potřeba vzít s sebou, bruslení je pro každého zdarma, základní žonglérské pomůcky v omezeném množství zdarma k zapůjčení.

MgA. Konrad Heczko

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.