MOTORTIP – pestrý televizní motoristický magazín z Brna

Levné dárky, best dárky

Televizní motoristický magazín MotorTip, vysílaný především v kabelových televizích, ve své další premiéře přináší několik následujících motoristických akcí. Pořad je k vidění také on-line na internetu.V MotorTipu se budeme tentokrát podrobněji věnovat vytrvalostnímu Alfa Romeo Epilogu 2006 z Brna s řadou rozhovorů s našimi závodníky, závodům silničních motocyklů z Kyjova, rakouské OMW rallye s účastí řady našich posádek, tuzemskému sajdkárkrossu, jehož letošní sezóna již byla také ukončena a zmíníme také výborné hodnocení zlínské Barum rallye i některé novinky pro ME 2007. Připraven máme i rozhovor k závěru motocyklového MS, který se vydařil Brňanovi Karlovi Arahámovi, jenž se konečně dočkal slušného přídělu světových bodů, a naši pravidelnou motoristickou půlhodinku zakončí příspěvek z rallye Vsetín, kterou poněkud překvapil a pozměnil první sníh, takže měla i překvapivého vítěze.

Příští MotorTip v úvodu prosince nabídne mimo jiné delší ohlédnut za rallyesprintem ve Vsetíně. Chybět nebude ani listopadové Setkání mistrů v Sosnové i malé ohlédnutí za závodem D4 v rámci českého A1GP víkendu v Brně, tentokrát především z pohledu ze závodních aut a to včetně havárie jezdců Vacíka a Suchého s Ferrari a BMW M3. A nejen to.

MotorTip je možné vidět také na internetu na adrese www.tvb1.cz v sekci ON LINE vysílání. Konkrétně vždy v sudém týdnu v každou lichou hodinu plus necelá půlhodinka Stačí kliknout v tuto dobu na www.tvb1.cz vysílání on line. ( vždy celý týden zpravidla každé dvě hodiny nebo několikrát denně !!). Některé díly jsou také ve stažení v archivu dle vlastního výběru.

Pořad je vysílán v sítích Karneval a SELFnet ( tedy na jihu Moravy), kde je po dobu jednoho týdne několik repríz denně. Ale i v dalších TV, jako je KTV Hustopeče, TV OIK nebo KTV v Jeseníku. V jednání jsou další lokality.

Pavel Jelínek

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.