You may also like...

1 Response

 1. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - jižní Morava napsal:

  Fordy starší než 21 let mají sraz u Černé Hory
  Jižní Portál – Osada Jižní Portál nedaleko Újezdu u Černé Hory na Blanensku bude už od zítřejšího večera patřit nablýskaným vozům jediné značky – Ford. Sraz si tady totiž na celé tři dny dali majitelé těchto aut, která však nesmí být mladší než z roku 1985.

  Přestože začátek 15. retrosrazu je určený už na čtvrteční večer, největší množství vozítek Fordů Capri, Cortina, Taurus, Escort i dalších tu bude k vidění až v sobotu.

  „Ve čtvrtek budou na místě hlavně organizátoři a taky největší nadšenci, kteří se už nemůžou dočkat,“ poznamenal jeden z pořadatelů Jakub Kouřil.

  Na čtvrteční večer je naplánováno hlavně stavění stanů a volná zábava, v pátek už pivní soutěže a karaoke. Hlavním dnem celého srazu však bude bezesporu sobota.

  Kromě přehlídky vozidel totiž po druhé hodině odpoledne začne „Rallye tisíce Doylových kudrlin“. Název odkazuje na oblíbený anglický seriál Profesionálové, jehož hrdinové jezdili výhradně ve vozech značky Ford.

  Ale na své si přijdou i děti – je pro ně připravený pohádkový den. Soutěžit mohou i dospělí nebo ti účastníci srazu, kteří budou místo závodu raději popíjet. Sobotní večer a noc bude opět patřit hudbě a volné zábavě. Nikdo se nemusí bát, že by ho obdivování nablýskaných aut přišlo na horentní sumy. Pořadatelé totiž plánují vstupné jen v řádech desetikorun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.