AAA Brno / autobazar AAA Auto v Brně

Levné dárky, best dárky

aaa_auto_pobockabrno

Na stránkách a v autobazarech AAA Auto naleznete přes 8 000 kvalitních aut za nejlepší ceny na českém trhu, z toho v AAA Brno je 800 vozů.

Vyhledávejte na www.aaaautobrno.cz podle značky, modelu, karoserie i paliva. Vyhledávání lze omezit také na auta z roku od-do, samozřejmě podle cenového rozpětí, dle najetých kilometrů a v neposlední řadě hledáte dle místa, kam si chcete pro auto přijet.
Vám to stále nestačí? Rádi byste volili svůj budoucí vůz i podle převodovky, míst k sezení, výkonu, počtu dveří, průměrné spotřeby, barvy či dokonce dle počtu majitelů před Vámi? Není problém. Na internetových stránkách AAA Brno máte možnost volit vozy i dle těchto parametrů.
Další možnosti volby při výběru („zaškrtněte“):
NOVÉ VOZY, JEN NOVĚ VYKOUPENÉ, JEN S ODPOČTEM DPH
OBECNÉ – navigace, parkovací asistent, klimatizace, aut. klimatizace, centrál, el. okna, ABS, ESP, 4×4, tempomat
EXTERIÉR – střešní nosiče, tažné zařízení, xenony
INTERIÉR – kožený interiér, el. sedačky, vyhřívané sedačky

DŮVODY PROČ K AAA AUTO:
KONTROLA stavu najetých kilometrů
AUTO přivezeno zdarma na nejbližší pobočku
7 DNŮ NA VÝMĚNU vozu bez otázek
24 MĚSÍCŮ GARANCE na mechanický stav
VOZY AAA AUTO VLASTNÍ, vykupují jen kvalitní vozy, které můžou prodat za férovou cenu
NEJŠIRŠÍ ZÁRUKY na trhu
23 LET NA TRHU
aaa-auto-brno-1284_01

Navštivte pobočku AAA Brno v otevíracích hodinách – od pondělí do neděle v době od 8 do 21 hodin.

Volejte zdarma 800 110 800 a zeptejte se telefonních operátorek na to, co Vás zajímá. Volejte každý den od 8 do 21 hodin.


AAA Brno patří k největším autobazarům na Moravě. Zákazníci si zde prohlédnou více než 800 ojetých vozů, nechybí vozy užitkové ani vozy luxusní. Vybírat si však zákazníci mohou z celkové nabídky AAA AUTO, která zahrnuje více než 8 000 vozů.

„Samozřejmostí je možnost bezplatné přepravy vybraného vozu přímo do autobazaru Brno. Autobazar Brno však poskytuje také služby financování a výkupu vozů. Zákazníci si samozřejmě mohou zakoupit vůz na protiúčet, přičemž získají na nový vůz slevu ve výši až 50 000 Kč.

Autobazar Brno se nachází v ulici Černovická 38, v okresu Brno-město. K prověřeným vozům z AAA AUTO Brno to tedy není vůbec daleko. Přijeďte si pro svůj vůz ještě dnes. Vůz si z autobazaru Brno odvezete se všemi standardními garancemi AAA AUTO. Patří mezi ně především garance 24 měsíců na mechanický stav vozu, garance stavu tachometru a doživotní záruka na původ vozu.“


Přečtěte si názory a zkušenosti zákazníků AAA Auto a nechejte se přesvědčit o kvalitách vozů AAA.

aaa-auto-brno-1284_04

AKTUÁLNĚ:

Nejste si jisti výběrem? Přijďte na pobočku, kde Vám poradí odborníci. Návštěva zůstane příjemnou i přes horka letních dnů díky klimatizaci a občerstvení. Nově je přes léto zaveden VEČERNÍ PROVOZ pro objednané zákazníky– prodloužená otevírací doba až do půlnoci, všechny prodejní prostory jsou navíc osvětlené. Na poboččce najdete i televizi a dětský koutek, nebojte se proto vzít s sebou svoje ratolesti. Na místě se přípojíte zdarma k wi-fi, zeptejte se na recepci pobočky.
video na youtube 

aaa-auto-brno-1284_03

Péče o zákazníky (reklamace a další služby)
Poprodejní péče o zákazníky – služby navíc: povinné ručení, neschopnost splácet, doplňkové produkty, autorizovaný servis, call centrum
Call centrum
Ombudsman AAA Auto

JAK SE DOSTAT DO AAA BRNO?
Černovická 38, 618 00 Brno
GPS: 49°11’8.387″N, 16°38’55.872″E

Rozcestník:
prodat auto
koupit auto
domluvit schůzku
další pobočky
akce pro zákazníky
financování
o společnosti

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.