BAUHAUS BRNO sortiment a nabídka služeb

Levné dárky, best dárky
Bauhaus,_Heršpická,_Brno_(4)

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bauhaus_(obchodn%C3%AD_%C5%99et%C4%9Bzec)

BAUHAUS BRNO SORTIMENT
Sortiment se zaměřením na výrobky pro domácí kutily, dům i zahradu. Název je složenina německých slov bau (stavět) a haus (dům). Společnost má pobočky v mnoha evropských zemích.

Společnost Bauhaus nabízí obrovský výběr produktů i řadu specifických služeb, které mají za cíl zjednodušit Váš nákup, dopravu i montáže zakoupeného zboží. Máte možnost využít věrnostní program pro zákazníky, nákupy na splátky, finanční služby, montážní servis a služeb tzv. „hodinového manžela“. K dispozici je i půjčovna nářadí, přířez dřeva, míchání barev a nejrůznější workshopy. Společnost Bauhaus také tohle vše doplňuje garancí nejnižších cen.

Bauhaus Brno sortiment – aktuální nabídku najdete v katalogu.

Snídaně ZDARMA pro řemeslníky a velkoodběratele
Využijte této speciální nabídky od pondělí do pátku mezi sedmou a devátou hodinou ranní v Bauhaus Bistru. Připraveny jsou (pro zaregistrované řemeslníky a velkoodběratele) SNÍDANĚ ZDARMA. Podmínkou pro získání snídaně zdarma je nákup v obchodním centru Bauhaus v minimální hodnotě 500 Kč. Zaregistrujte se do věrnostního programu zákaznických slev a získejte tak další řadu výhod.
Snídaně v Brně zajišťuje Pekařství Crocus.

DRIVE-IN ARÉNA
Nakupování stavebnin a stavebních materiálů, které má za cíl šetřit Váš čas a nervy.
Princip nákupu: Vjet dovnitř -> Naložit -> Odjet.
Prohlédněte si proces detailněji ve virtuální prohlídce.

Montážní servis a služba Hodinový manžel
Půjčte si na hodinu pracovníka Bauhaus! Potřebujete v domácnosti drobné montážní práce, přivrtat poličku, položit podlahu nebo obložit koupelnu novými dlaždicemi? Pak je tu tato služba právě pro Vás. Montážní servis najdete ve specializovaných centrech.

Bauhaus Brno sortiment – podívejte se na mnoho dalších katalogů s produkty.

 

DALŠÍ SLUŽBY
MÍCHÁNÍ BAREV
Pokud na pultech nejste schopni najít ten pravý odstín barvy, nechejte si poradit od profesionálů. Personál řetězce Vám nabízí zakázkové namíchání požadované barvy. V obchodním centru Bauhaus si ale také samozřejmě můžete vybrat z široké nabídky již hotových odstínů.
SLUŽBA BROUŠENÍ
Broušení pilových řetězů, kotoučů okružních pil atd.
KLÍČOVÁ SLUŽBA
Zhotoví Vám základní tvary plochých klíčů.
RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ
Služba ve specializovaných centrech a pouze na objednávku. Nechejte si zarámovat Vaše momentky z dovolené nebo svá mistrovská díla. Odborné a vysoce kvalifikované zpracování, pestrá nabídka barev a profilů obrazových rámů.
DÁRKOVÉ POUKÁZKY
Poukázky v libovolné hodnotě podle přání zákazníka.
BEHOTOVOSTNÍ PLACENÍ
V každém z center (včetně Bauhaus v Brně) lze platit bezhotovostně běžnými platebními kartami.
VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Vrátit zboží můžete do čtyř týdnů od data zakoupení. Platí to ovšem jen pro nepoužité a nepoškozené zboží zabalené v původním obalu. Podmínkou je předložení pokladního dokladu.
Služba „vrácení zboží“ neplatí pro zboží na objednávku a zboží na přířez nebo které bylo dle přání zákazníka upraveno.
ROZVOZ ZBOŽÍ
Chcete odvézt těžké nebo rozměrné zboží ale je to pro Vás příliš problematické? Bauhaus a jeho zaměstnanci Vám rádi dopraví nákup až domů ke dveřím.
PŮJČOVNA PŘÍVĚSŮ
Potřebujete odvézt nakoupený materiál a nevlastníte přívěs? Půjčte si ho – lze si vybrat z velké nabídky a zvolit tu nejlepší velikost i druh korby.
KATALOGY TAPET
Tapety Vám objednají v požadované metráži a Vy si je pak můžete jednoduše vyzvednout.
VÝMĚNA A DOPLNĚNÍ PLYNŮ
Pokud pořebujete vyměnit propanbutanovou láhev nebo doplnit jiný plyn do tlakových lahví, využijte nabídku centra pro doplnění či výměnu plynů.

VEŠKERÉ INFORMACE JSOU DOSTUPNÉ NA WWW.BAUHAUS.CZ.

zahrada_bauhaus

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.