IKEA Brno aneb centrum bydlení, kde se vám bude líbit

Levné dárky, best dárky

Vybavujete interiér? Zavítejte do nákupního centra IKEA Brno, kde si jistě vyberete. IKEA je švédská nábytkářská společnost, která nabízí široký sortiment výrobků pro zařízení domácností, který si díky jeho ceně může dovolit naprostá většina lidí.
IKEA Brno je jedním z mnoha center, která IKEA Group vlastní. Pobočky IKEA najdete po celém světě – v Evropě, Autrálii, USA i Asii.

Pro komfort zákazníka, který si IKEA kladě rovněž za svůj cíl, je k dispozici internetový katalog i aplikace pro mobilní telefony, kde máte možnost vybírat ze široké nabídky produktů a zjistit obratem jejich dostupnost.

ZAJÍMAVOST
Název IKEA vznikl z iniciál zakladatele společnosti (Ingvara Kamprada) a prvních písmen jmen farmy a vesnice, kde vyrůstal (Elmtaryd a Agunnaryd). Logo od roku 1967 neprošlo téměř žádnými změnami.

Každý obchodní dům má na webu IKEA.com svoji podsekci – výjimkou není ani obchodní dům IKEA Brno – přejděte na jejich web zde.

Facebook IKEA ČR
Kanál IKEA na YouTube
Profil IKEA na Google+

ikea1

V nabídce najdete vybavení do obývacích pokojů, ložnic, kuchyně i dětských pokojíčků. Kromě interiérového zboží ale v domech IKEA naleznete také produkty pro exteriéry – například zahrady. Do své nabídky IKEA Group zahrnula i vybavení kanceláří a jiných business prostorů.

Kategorie:
OBÝVACÍ POKOJE – látkové pohovky a křesla, rozkládací pohovky, kožené a koženkové pohovky, konferenční a odkládací stolky, textilie a koberce, nábytek na TV a média, knihovny, policové díly, skříňky a příborníky, osvětlení
LOŽNICE – osvětlení, ložní prádlo, postele, matrace, úložné prostory, textil, zrcadla
KUCHYNĚ A SPOTŘEBIČE – spotřebiče, vnitřní vybavení
DĚTSKÁ IKEA – pro miminka, děti 3-7 let, děti 8-12 let
SPÁNEK – pěnové a latexové matrace, pružinové matrace, pružinové matrace s dřevěným rámem, lamelové rošty, krycí podložky, materiály, postele, textil
IKEA BUSINESS – kanceláře, vybavení obchodu, pohostinství

A to zdaleka není všechno. Na kompletní nabídku a obsah jednotlivých kategorií nakoukněte do internetového katalogu.

Aktuální nabídka v IKEA Brno: http://www.ikea.com/cz/cs/store/brno/offers

ikea2 11221345_1111681578859651_5934921669460269635_n 11836766_1111908502170292_1323950356024009638_n


Pokud by vás při nákupu přepadl hlad či žízeň, zajděte si do IKEA café – do kavárny provoněné Skandinávií. Otevřeno je každý den od půl deváté až do osmé hodiny večerní. Nabídka je poměrně široká a pravidelně se mění.

Členství IKEA:
Na výber máte ze dvou různých členských karet klubu IKEA.
Klub IKEA FAMILY – více informací
Program IKEA BUSINESS

Další služby:
U obchodního domu IKEA lze zažádat i o úvěr – navíc z pohodlí domova, tedy on-line.
Samozřejmě kromě nákupu můžete požádat i o transport nakoupeného zboží až domů – za poplatek zaměstnanci IKEA nákup zkompletují, vyzvednou ze skladu a předají transportní službě.
Pokud si chcete zboží odvézt sami, je možno zapůjčit přívěsný vozík (zapůjčení na dobu 1 až 5 hodin: 50 Kč, za každou další hodinu: 100 Kč).
Transportní služby – nechejte si odvézt z domu svůj starý nábytek, IKEA zařídí i ekologickou likvidaci
Vrácení zboží – v případě nespokojenosti s nákupem máte možnost nepoužité a nemontované zboží do 90 dnů s originální účtenkou vrátit (členové IKEA FAMILY až do 120 dnů).

IKEA myslí i na děti
Přijďte s dětmi do obchodního domu IKEA zúčastněte se některé z akcí, které domy pravidelně organizují. V centrech najdete i přebalovací místnosti, kojící místnosti, parkovací místa pro rodiny i speciálně uzpůsobené nákupní vozíky pro děti. V domě IKEA najdete i dětský koutek.

1024px-Ikea_almhult

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ikea

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.