MHD Brno

Levné dárky, best dárky

Přehled služeb pro MHD Brno


dpmbwww.dpmb.cz Dopravní podnik města Brna.
Podrobnosti o službách poskytovaných dopravní společností pro MHD Brno – pivní tramvaj, galerijní tramvaj, prodej drobného zboží, speciální jízdy a exkurze pro školy, servis pro autobusy, informační služby, ztráty a nálezy. Podrobný ceník jízdného pro jednotlivé druhy jízdenek, průvodce jízdným, kontakty ke každé prodejně jízdenek, info o přepravní kontrole a bezplatné přepravě, smluvní přepravní podmínky. Rady pro studenty, kteří žádají o slevy na jízdném včetně rad v případě ztráty či odcizení předplatní jízdenky. Jízdenkové automaty. Nechybí ani detaily přímo k dopravě – jízdní řády linkové, zastávkové a jiné. Na stránkách DMPB najdete i plánky sítě MHD Brno. Mrkněte na noční a denní sítě linek, interaktivní mapu zastávek IDS nebo schémata dopravních uzlů. Web Dopravního podniku města Brna nabízí množství užitečných odkazů a informací. Budou se vám možná hodit i podrobnosti k bezbariérové dopravě nebo informace o kamerovém systému. Základní údaje o DPMB jsou na jejich webu samozřejmostí. Dopravní podnik vydává časopis Šalina, které najdete rovnou v tramvajích, a zpravodaj – o obojím se dočtete opět na www.dpmb.cz. Dále na webu: lodní doprava, autoškola, kontakty, informace k sms jízdenkám, newsletter.
Facebook MHD Brno DPMB | Pivní tramvaj | Ceník jízdného | Lodní doprava – plánek přehrady | Základní informace k autoškole DPMB | Cyklonosič v tramvajích | DPMB Aktuálně na Facebooku

www.bmhd.cz BMHD aneb Brněnská MHD / MHD Brno.
Aktuální informace o výlukách, jízdních řádech, změnách v dopravě, nehodách a dalších mimořádných událostech. Přehled současně jezdících vozidel, rekonstrukce tramvají a trolejbusů, novinky z vozového parku, mapy a seznam linek.
Na webu máte možnost sledovat vozy online přes systém iRIS. Pokud máte v telefonu připojení k internetu, mohla by se vám hodit přímo aplikace pro mobily. iRIS dokáže zobrazit tramvaje, trolejbusy, autobusy, vlaky a dokonce i lodě. Samozřejmě lze hledat jen určité linky, pokud se vám zdá, že se ve změti barev, kterými jsou linky označeny, nevyznáte. V systému uvidíte také případné opravy silnic. Linky si můžete vyhledat také pomocí přichystaného seznamu. Informace jsou opravdu detailní. Pokud by vás zajímaly statistiky, ty zde naleznete rovněž – avšak bez záruky, že jsou informace správné a aktuální. Na stránkách je k dispozici široká nabídka voleb v nastavení (výluky, intenzita dopravy, směr vozidel, nízkopodlažnost, typy vozidel, dopravce, obrázky vozidla a další).
Přejít na iRIS | Stáhnout aplikaci pro Android z Google Play


ZAJÍMÁ VÁS PŘEHLED JÍZDNÍCH ŘÁDŮ DETAILNĚ? Navštivte www.jrbrno.cz.

Zpravodajství MHD Brno hledejte na www.brnenskamhd.net – dopravní nehody, výluky, dopravní akce, veletrhy, výstavy, detaily o technice a spoustu dalších zajímavých informací z dopravy v Brně.


Aktuální jízdní řády přehledně:
1) www.jizdni-rady-spojeni.cz vlakové řády, autobusové řády, MHD Brno, zajímavosti z aktuální dopravní situace
2) www.idos.cz známější webová stránka pro zjišťování dopravních spojů a tras – spojení, odjezdy, zastávkové jízdní řády, mapa linek, vlaky, trolejbusy, tramvaje, autobusy, letecká doprava

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.