Ubytování Brno

Levné dárky, best dárky

Nejlepší tipy na hotely / ubytování Brno


HOTELY
ubytování v centru Brna

Hotel Grandezza ****
Poloha: Zelný trh 314/2, Brno, 60200
Stručné info: Ručně malovaný strop a mramorové mozaiky. Wi-Fi zdarma, nonstop otevřená recepce, luxusní kadeřnictví. Prostorné klimatizované pokoje, přepychově zařízené, s výhledem na náměstí, katedrálu sv. Petra a Pavla a hrad Špilberk. Satelitní TV s plochou obrazovkou, posezení, minibar s řadou bezplatných nápojů. V koupelně jsou k zapůjčení župany. Restaurace se středomořskou kuchyní a italskými specialitami. Kavárna Cosmopolitan nabízí domácí dezerty a pravou italskou kávu. Jedinečné místo pro ubytování Brno.
Doprava: „Na nejbližší tramvajovou zastávku je to odtud 50 metrů a na brněnské vlakové nádraží 400 metrů. Letiště Brno leží 12 km daleko. Na požádání a za příplatek je k dispozici kyvadlová doprava.“
Více info: zde

Best Western Premier Hotel International Brno ****
Poloha: Husova 16, Brno, 659 21
Stručné info: Centrální poloha – přímo pod hradem Špilberk. Dvě hotelové restaurace s mezinárodní, českou i moravskou kuchyní. Občerstvení a koktejly na baru. Wi-Fi zdarma samozřejmostí. Volný vstup do bazénu se slanou vodou, do vířivky a sauny. Fitness centrum a masáže.
Doprava/parkování: „Své auto můžete zaparkovat v hotelové garáži. Hlavní náměstí je vzdálené 100 metrů.“
Více info: zde
bestwesternpremierhotel

Hotel Continental ****
Poloha: Kounicova 6, Brno, 602 00
Stručné info: Restaurace a bar, nonstop recepce 24 hodin. Designové klimatizované pokoje, výhled na historické centrum, v horních patrech. Satelitní TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránka, minibar, koupelna s vanou či sprchovým koutem. Wi-Fi zdarma. Služba čištění, praní a žehlení prádla. Tři konfereční sály s klimatizací až pro 400 osob a hudební klub.
Doprava: „15 minut chůze od hradu Špilberk, v blízkosti centra města a pouhých 10 minut jízdy autem od brněnského výstaviště. K dispozici je placené soukromé parkoviště. Vila Tugendhat je vzdálená 1,5 km. Zajistit lze kyvadlovou dopravu z letiště v Praze, Vídni a Brně.“
Více info: zde

hotelcontinental

Barceló Brno Palace ****
Poloha: Šilingrovo náměstí 2, Brno, 602 00
Stručné info: Situován v prestižní historické budově Městský dvůr na Šilingrově náměstí v centru. Zdarma sauna a fitness centrum. Wi-Fi zdarma. Na požádání k dispozici široká nabídka polštářů. Některé pokoje je možno propojit a vytvořit tak rodinný apartmán. Restaurace otevřena vždy na obědy a večeře – čerstvé sezónní suroviny, mezinárodní kuchyně. Snídaně v samoobslužné restauraci. Bar Lobby B-Lounge s pesrou nabídkou vín, koktejlů a lehkého občerstvení.
Více info: zdebarcelobrnopalace

GRANDHOTEL BRNO ****
Poloha: Benešova 18 – 20, Brno, 657 83, Česká republika
Stručné info: Garden restaurant Le Grand s pokrmy české i mezinárodní kuchyně, lobby bar s nápoji a občerstvením. Útulné stylové pokoje s klimatizací a kompletním moderním vybavením včetně vysokorychlostního připojení k internetu.
Více info: zde

GRANDHOTEL

Royal Ricc ****
Poloha: 10 Starobrněnská, Brno, 60200
Stručné info: Situován v jedné z nejstarších ulic v historickém centru Brna. Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Pokoje se starožitným nábytkem a obrazy moderních i klasických umělců. Hotel sídlí v původním barokním domě z roku 1596 – kompletní renovace roku 1998. Restaurace specializovaná na jídla tradiční české kuchyně. Vzdálen 5 minut chůze od známé katedrály svatých Petra a Pavla a dalších historických památek.
Více info: zderoyalricc

Přesné ceny zjistíte při zadání přesného termínu pobytu – učiňte tak například na stránkách www.booking.com.


Odkazy na další stránky ubytování Brno:
http://www.hotel.cz/brno/ a http://www.hotely.cz/brno/
http://www.levneubytovani.net/morava/okres-brno-mesto/ tipy na dostupnější ubytování Brno
http://www.ubytovani-brno.cz/
http://www.penziony.cz/ubytovani/brno/ vyhledá penziony v Brně

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.