Parfums.cz – brněnská firma, která dobyla svět!

Levné dárky, best dárky

Přestože Internetshop, stojící za eshopem parfums.cz, sídlí v Praze, kanceláře s sklad firmy jsou v Brně a v nedalekém Rajhradě. Zákaznická podpora a vývoj eshopů se tedy odehrává v Brně a samotná distribuce zboží pak jen pár kilometrů od Brna.

Není žádným tajemstvím, že spoustu firem touží o proniknutí na americký trh s parfémy, protože dostat se trh USA, znamená zaručený úspěch a uznání. Právě něco takového se podařilo společnosti Parfums.cz, která v posledních letech usilovala o vstoupení na světový trh v USA. V současnosti na východním pobřeží v New Jersey stojí logistické centrum, díky čemuž je zboží přímo na skladech a služby tak jsou srovnatelné s jakoukoliv americkou společností.

 

Něco málo o firmě Parfums

Internetová parfumerie Parfums.cz vznikla již v roce 2000, ale na trhu s internetovým prodejem parfémů a kosmetiky působí, až od roku 2004. Za tuto dobu ušla, už poměrně dlouhou a velice úspěšnou cestu a stala se jednou z nejznámějších firem s internetovým obchodem. V roce 2006 byla společnost změněna na Internet Shop s. r. o., která řídí největší síť internetových parfumerií ve střední Evropě. Nabízí širokou nabídku kvalitních parfémů a kosmetiky z celého světa, od běžných značek až po ty, které nejsou na českém trhu běžně k dostání. Za rok 2013 měla společnost Parfums obrat 2,4 miliardy korun a v budoucnu firma plánuje obrat ještě zvýšit. Cílem společnosti Parfums je krása, tedy veškeré zboží, které s ní, souvisí.

 

O zakladateli internetové parfumerie Parfums.cz:

michal zamec parfums

Za firmou Parfums nestojí nikdo jiný, než její zakladatel Michal Zámec, který dosáhl takového úspěchu, o kterém se může některým z nás jen zdát. Po studiích úspěšně zakončených na Kroměřížském gymnázium se rozhodl podnikat s prodejem  drobné techniky a to teprve ve svých osmnácti letech. K prodeji parfémů se dostal v podstatě náhodou, a to díky jednomu ze svých distributorů s hardware, který mu nabídl i parfémy, aby vyzkoušel jejich prodej přes internet. Michal Zámec této šance využil a překvapen oblíbeností tohoto zboží si založil vlastní e-shopy, na kterých začal rozjíždět své podnikání na poli s parfémy a postupně i s další kosmetikou. Internetový obchod Parfums.cz je, o necelých 10 let později od jeho založení, jedním z nejúspěšnějších internetových obchodů s parfémy a to nejen v České Republice, ale i v dalších zahraničních zemích.

 

Kde naleznete pobočky Parfums?

parfums OC letmo

První pobočku otevřela společnost Parfums v Praze, přímo v obchodním centru FLORENTINUM a později ještě V OC EUROPARK, kde naleznete prodejnu i výdejnu. Tento krok, byl spíše takovým pokusem, jak se obchod uchytí, zda do něj zákazníci budou chodit anebo raději zůstanou u nákupu přes internet. Pobočka se nakonec dobře ujala, a tak nic nebránilo vytvořit stejnou pobočku a parfumerii v Brně. Tato prodejna byla umístěna do středu samotného města Brna, do nově postaveného obchodního centra OC Letmo, Nádraží 2a. Zde si zákazníci mohou v prvním patře prohlídnout a vyzkoušet přes 500 nejprodávanější produktových řad a popřípadě si je i zakoupit.

Parfumerie Brno

Pokud si nechtějí zboží zakoupené na interových stránkách www.parfums.cz poslat poštou, mohou si vybrat osobní odběr a to přímo v pasáži OC Letmo, kde v 5. patře mohou přijet pro své zboží a také jej zde zaplatit pomocí moderního samoobslužného automatu. Další pobočka se nachází i v Ostravě, kde je zatím pouze odběrní místo.
parfumerie brno OC letmo
Společnost Parfums pečuje o své zákazníky, jak nejlépe dovede, protože ví, že právě spokojenost zákazníků dělá jejich firmu tolik úspěšnou.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.