Parfums.cz – brněnská firma, která dobyla svět!

Levné dárky, best dárky

Přestože Internetshop, stojící za eshopem parfums.cz, sídlí v Praze, kanceláře s sklad firmy jsou v Brně a v nedalekém Rajhradě. Zákaznická podpora a vývoj eshopů se tedy odehrává v Brně a samotná distribuce zboží pak jen pár kilometrů od Brna.

Není žádným tajemstvím, že spoustu firem touží o proniknutí na americký trh s parfémy, protože dostat se trh USA, znamená zaručený úspěch a uznání. Právě něco takového se podařilo společnosti Parfums.cz, která v posledních letech usilovala o vstoupení na světový trh v USA. V současnosti na východním pobřeží v New Jersey stojí logistické centrum, díky čemuž je zboží přímo na skladech a služby tak jsou srovnatelné s jakoukoliv americkou společností.

 

Něco málo o firmě Parfums

Internetová parfumerie Parfums.cz vznikla již v roce 2000, ale na trhu s internetovým prodejem parfémů a kosmetiky působí, až od roku 2004. Za tuto dobu ušla, už poměrně dlouhou a velice úspěšnou cestu a stala se jednou z nejznámějších firem s internetovým obchodem. V roce 2006 byla společnost změněna na Internet Shop s. r. o., která řídí největší síť internetových parfumerií ve střední Evropě. Nabízí širokou nabídku kvalitních parfémů a kosmetiky z celého světa, od běžných značek až po ty, které nejsou na českém trhu běžně k dostání. Za rok 2013 měla společnost Parfums obrat 2,4 miliardy korun a v budoucnu firma plánuje obrat ještě zvýšit. Cílem společnosti Parfums je krása, tedy veškeré zboží, které s ní, souvisí.

 

O zakladateli internetové parfumerie Parfums.cz:

michal zamec parfums

Za firmou Parfums nestojí nikdo jiný, než její zakladatel Michal Zámec, který dosáhl takového úspěchu, o kterém se může některým z nás jen zdát. Po studiích úspěšně zakončených na Kroměřížském gymnázium se rozhodl podnikat s prodejem  drobné techniky a to teprve ve svých osmnácti letech. K prodeji parfémů se dostal v podstatě náhodou, a to díky jednomu ze svých distributorů s hardware, který mu nabídl i parfémy, aby vyzkoušel jejich prodej přes internet. Michal Zámec této šance využil a překvapen oblíbeností tohoto zboží si založil vlastní e-shopy, na kterých začal rozjíždět své podnikání na poli s parfémy a postupně i s další kosmetikou. Internetový obchod Parfums.cz je, o necelých 10 let později od jeho založení, jedním z nejúspěšnějších internetových obchodů s parfémy a to nejen v České Republice, ale i v dalších zahraničních zemích.

 

Kde naleznete pobočky Parfums?

parfums OC letmo

První pobočku otevřela společnost Parfums v Praze, přímo v obchodním centru FLORENTINUM a později ještě V OC EUROPARK, kde naleznete prodejnu i výdejnu. Tento krok, byl spíše takovým pokusem, jak se obchod uchytí, zda do něj zákazníci budou chodit anebo raději zůstanou u nákupu přes internet. Pobočka se nakonec dobře ujala, a tak nic nebránilo vytvořit stejnou pobočku a parfumerii v Brně. Tato prodejna byla umístěna do středu samotného města Brna, do nově postaveného obchodního centra OC Letmo, Nádraží 2a. Zde si zákazníci mohou v prvním patře prohlídnout a vyzkoušet přes 500 nejprodávanější produktových řad a popřípadě si je i zakoupit.

Parfumerie Brno

Pokud si nechtějí zboží zakoupené na interových stránkách www.parfums.cz poslat poštou, mohou si vybrat osobní odběr a to přímo v pasáži OC Letmo, kde v 5. patře mohou přijet pro své zboží a také jej zde zaplatit pomocí moderního samoobslužného automatu. Další pobočka se nachází i v Ostravě, kde je zatím pouze odběrní místo.
parfumerie brno OC letmo
Společnost Parfums pečuje o své zákazníky, jak nejlépe dovede, protože ví, že právě spokojenost zákazníků dělá jejich firmu tolik úspěšnou.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.