Víkend 31. 7. – 2. 8. na Staré radnici

Levné dárky, best dárky

Pokud byste rádi trávili páteční večer kulturněji, přijďte si v 19 hodin poslechnout starou hudbu z Francie v podání orchestru Plaisirs de Musique. Koncert se bude odehrávat na nádvoří Staré radnice a součástí večera bude také taneční vystoupení souboru Alla Danza.

Následující noc se můžete těšit na filmový snímek z roku 1964 Démanty noci (Diamonds of the Night), který se bude promítat v Letním kině. Jedná se o psychologické drama režiséra Jana Němce o útěku dvou mladíků z transportu smrti.

V neděli večer budou návštěvníkům radnice představena umělecká videa od herečky Ester Geislerové a režisérky Justyny Misiuk. Akce se bude konat ve spolupráci s Galerií Art, která mladým umělcům umožňuje vystavovat v této netradiční galerii svá díla a poskytuje tak pro umělce možnost zajímavé sebeprezentace. Letos se Galerie Art zaměřila na mladou až střední generaci – především na ty, kteří ve svých počinech pracují s pohyblivým obrazem, videem, dokumentem, animací či prvky filmové řeči.
Všechny tři akce se konají v rámci letošního festivalu Staré radnice, který po celé léto nabízí širokou a pestrou nabídku kulturních představení. Kompletní program festivalu najdete zde.

 

Léto-na-Staré-radnici

Zdroj: http://generace21.cz/123822-festival-leto-na-stare-radnici/

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.