Ne, nejedná se o večírek spolku na ochranu zvířat
Tradiční jarní hudebně-alkoholický narozeninový večírek
na SKLENĚNÉ LOUCE (ve sklepě) v pátek 4. dubna.
Během večera vystoupí tyto kapely:
(cca od 20 hodin)
(cca od 21.3)
(od 23 h.)
Ne, nejedná se o večírek spolku na ochranu zvířat, potažmo psů.
Skupina MONTY – PIČUSŮV LÉTAJÍCÍ PES získala jméno podle Montyho, psa kapelníka Tomáše Ziky, řečeného Pičus. Po odchodu Montyho do psího nebe a většiny z původních muzikantů, vytížených účinkováním v kapelách Neočekávaný dýchánek, Ahmed má hlad aj. změnila název na . BYL PES a dnes kapela v původním složení (jako MPLP) vystupuje pouze velice příležitostně. V “historické” sestavě MPLP se kromě Pičuse počítá s účastí pánů Fakera (s akordeonem), Antonína (nejspíš s basou), Hroziče (sax / klarinet) a snad i dalších, kteří dorazí, ze Staré Pekárny, kde se trochu rozcvičí v sestavě Neočekávaného dýchánku.
Kapela BYL PES zahraje nejspíše v šestičlenném obsazení: elektrická a akustická kytara, basa, benžo, ukulele, housle. A Káda za bubny si taky střihne dvoják.
A aby si pražáci odpočinuli, přidá brněnská kapela FKLETZI pár písniček o zvířátkách a pár o něčem jiném.Takovej trochu hlasitější bigbít. Na Skleněnce jim to vždycky šlape výborně!
Svatuška Milan